Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

SANTA BARBARA SB.1.10400-4

Pre-Order

Regular price Lek 11,900.00 Lek 13,500.00 | Save Lek 1,600.00 (11% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h/Dual Time

Materiali i zinxhirit: Rripa Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver - Rosegold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

SANTA BARBARA SB.1.10400-4

What are you looking for?

Sergio TAcchini ST.1.10184-4

Someone liked and Bought

Sergio TAcchini ST.1.10184-4

10 6 minuta me pare nga