Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Seiko SSA347J1

In Stock

Regular price Lek 64,900.00 Lek 68,900.00 | Save Lek 4,000.00 (5% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Seiko

Mekanizmi:Automatic

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Hardlex

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 41.5 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Seiko SSA347J1

What are you looking for?

Fossil ME3061

Someone liked and Bought

Fossil ME3061

10 6 minuta me pare nga