Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST-1-10122-1

In Stock

Regular price Lek 89,900.00 Lek 11,900.00 | Save Lek -78,000.00 (-656% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa Lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST-1-10122-1

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1103-1

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1103-1

10 6 minuta me pare nga