Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10152-4

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 3,000.00 (23% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Gri 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gri 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10152-4

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST1.10126.5

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST1.10126.5

10 6 minuta me pare nga