Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10158-3

In Stock

Regular price Lek 11,900.00 | Save Lek -11,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bicolor 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10158-3

What are you looking for?

SANTA BARBARA POLO SB.1.10164.1

Someone liked and Bought

SANTA BARBARA POLO SB.1.10164.1

10 6 minuta me pare nga