Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST-1-10186-4

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 3,000.00 (23% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rrip Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gri 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST-1-10186-4

What are you looking for?

Fossil BQ3757

Someone liked and Bought

Fossil BQ3757

10 6 minuta me pare nga