Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST-1-10195-5

In Stock

Regular price Lek 6,900.00 Lek 8,900.00 | Save Lek 2,000.00 (22% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Gri

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gri

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST-1-10195-5

What are you looking for?

Fossil BQ3757

Someone liked and Bought

Fossil BQ3757

10 6 minuta me pare nga