Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST-1-10227-3

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 Lek 11,900.00 | Save Lek 2,000.00 (16% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa lekure Kaf

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Rose Gold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST-1-10227-3

What are you looking for?

Navi Marine-hh003-col11

Someone liked and Bought

Navi Marine-hh003-col11

10 6 minuta me pare nga