Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10265-4.

In Stock

Regular price Lek 6,900.00 Lek 10,900.00 | Save Lek 4,000.00 (36% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10265-4.

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1123-1

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1123-1

10 6 minuta me pare nga