Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10267-1

In Stock

Regular price Lek 7,900.00 Lek 10,900.00 | Save Lek 3,000.00 (27% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10267-1

What are you looking for?

Sergio Taacchini ST-1-10112-3

Someone liked and Bought

Sergio Taacchini ST-1-10112-3

10 6 minuta me pare nga