Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10267-2

In Stock

Regular price Lek 7,900.00 Lek 9,900.00 | Save Lek 2,000.00 (20% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes:Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10267-2

What are you looking for?

FREELOOK FL.1.10058.1

Someone liked and Bought

FREELOOK FL.1.10058.1

10 6 minuta me pare nga