Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio TAcchini ST.1.10291-5

Unavailable

Regular price Lek 9,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 3,000.00 (23% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Black 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio TAcchini ST.1.10291-5

What are you looking for?

SANTA BARBARA POLO SB.1.10164.1

Someone liked and Bought

SANTA BARBARA POLO SB.1.10164.1

10 6 minuta me pare nga