Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10349-5

In Stock

Regular price Lek 14,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek -2,000.00 (-16% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Black

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10349-5

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10119-2

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10119-2

10 6 minuta me pare nga