Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10402-4

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 | Save Lek -10,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Black

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10402-4

What are you looking for?

Polo Santa Barbara sb.1.10510-2

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara sb.1.10510-2

10 6 minuta me pare nga