Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

SergioTacchini ST.1.10362-1

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 2,000.00 (15% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: -Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

SergioTacchini ST.1.10362-1

What are you looking for?

Fossil ES5271

Someone liked and Bought

Fossil ES5271

10 6 minuta me pare nga