Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1105-2

In Stock

Regular price Lek 7,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 5,000.00 (38% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 5 left!
5
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Modeli :  Santa Barbara Polo 

Xhami :    Polikarbonat

UV Protect:    +4

Skeleti :    Plastike

Shoqerohet me kutine dhe fshiresen autentike 

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1105-2

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1125-2

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1125-2

10 6 minuta me pare nga