Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Fossil ME3206

Pre-Order

Regular price Lek 34,900.00 Lek 44,900.00 | Save Lek 10,000.00 (22% off)
/

Tax included.
-1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Fossil

Mekanizmi: Automatic

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases: 45 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Fossil ME3206

What are you looking for?

Fossil BQ2620

Someone liked and Bought

Fossil BQ2620

10 6 minuta me pare nga