Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RH926QX9

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 Lek 11,000.00 | Save Lek 1,100.00 (10% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i rripit: Cope

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver/Jeshile

Madhesia e kases: 39 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RH926QX9

What are you looking for?

Polo Santa Barbara sb.1.10503.5

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara sb.1.10503.5

10 6 minuta me pare nga