Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RL417BX9-s1

Unavailable

Regular price Lek 19,900.00 Lek 24,900.00 | Save Lek 5,000.00 (20% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Automatic 


Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RL417BX9-s1

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10159-1

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10159-1

10 6 minuta me pare nga