Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RL441AX9-s1

Unavailable

Regular price Lek 19,900.00 Lek 14,900.00 | Save Lek -5,000.00 (-34% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Automatic


Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases:44 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RL441AX9-s1

What are you looking for?

Navi Marine-nvm71-d2

Someone liked and Bought

Navi Marine-nvm71-d2

10 6 minuta me pare nga