Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RL455AX9-s1

In Stock

Regular price Lek 19,900.00 Lek 17,900.00 | Save Lek -2,000.00 (-12% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Automatic


Materiali i zinxhirit: Rrip silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes:Jeshile 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RL455AX9-s1

What are you looking for?

Fossil ME3214

Someone liked and Bought

Fossil ME3214

10 6 minuta me pare nga