Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RM319JX9-s1

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 Lek 17,900.00 | Save Lek 8,000.00 (44% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 4 left!
4
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E kuqe

Ngjyra e rripit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RM319JX9-s1

What are you looking for?

FREELOOK FL.1.10058.1

Someone liked and Bought

FREELOOK FL.1.10058.1

10 6 minuta me pare nga