Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RM365FX9

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 Lek 13,500.00 | Save Lek 2,600.00 (19% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i rripit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RM365FX9

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10175-1

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10175-1

10 6 minuta me pare nga