Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-kck004-col4

In Stock

Regular price Lek 6,500.00 Lek 7,900.00 | Save Lek 1,400.00 (17% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bicolor

Madhesia e kases: 38 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-kck004-col4

What are you looking for?

SANTA BARBARA AUTOMATIC SB.1.10527-4

Someone liked and Bought

SANTA BARBARA AUTOMATIC SB.1.10527-4

10 6 minuta me pare nga