Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Seiko 5 Natostrap SRPD79K1

In Stock

Regular price Lek 42,900.00 Lek 44,900.00 | Save Lek 2,000.00 (4% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Seiko

Mekanizmi:Automatic

Materiali i zinxhirit: Rrip cope (natostrap)

Materiali i xhamit: Hardlex

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases: 30.5 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Seiko 5 Natostrap SRPD79K1

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10403-5

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10403-5

10 6 minuta me pare nga