Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Seiko 5 Sport SRPK29K1

In Stock

Regular price Lek 38,500.00 Lek 41,900.00 | Save Lek 3,400.00 (8% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Seiko

Mekanizmi:Automatic

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Hardlex

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 41.5 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Seiko 5 Sport SRPK29K1

What are you looking for?

Navi Marine-hh003-col11

Someone liked and Bought

Navi Marine-hh003-col11

10 6 minuta me pare nga