Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10064.4

Unavailable

Regular price Lek 4,900.00 Lek 9,900.00 | Save Lek 5,000.00 (50% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10064.4

What are you looking for?

Navi Marine-hh003-col11

Someone liked and Bought

Navi Marine-hh003-col11

10 6 minuta me pare nga