Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10362-4

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 2,000.00 (15% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Black 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10362-4

What are you looking for?

SANTA BARBARA AUTOMATIC SB.1.10527-4

Someone liked and Bought

SANTA BARBARA AUTOMATIC SB.1.10527-4

10 6 minuta me pare nga