Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Sergio Tacchini ST.1.10407-5

In Stock

Regular price Lek 12,900.00 Lek 14,900.00 | Save Lek 2,000.00 (13% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 7 left!
7
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa Silikoni

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Sergio Tacchini ST.1.10407-5

What are you looking for?

Navi Marine-hh003-col11

Someone liked and Bought

Navi Marine-hh003-col11

10 6 minuta me pare nga